Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Роман Заставний…

Роман Йосипович Заставний обраний народним депутатом України за списком політичної партії “Народний фронт”.

Ані ця політсила, ані сам Заставний в дочасних виборах участі не беруть.

У 2018 році Роман Заставний отримав 408 304 гривень заробітної плати. Ще 99 000 гривень він отримав від продажу нерухомого майна. Його дружина минулоріч отримала 48 808 гривень за основним місцем роботи та ще 299 172 гривень від роботи за сумісництвом. І перше і друге місце роботи дружини Романа Заставного на підприємствах, які входять до сфери бізнес-інтересів нардепа. Ще 998 595 гривень дружина депутата отримала від зайняття підприємницькою діяльністю 130 000 гривень гонорарів за цивільно-правовими договорами.

Заощаджень в Романа Заставного та його дружини більш ніж достатньо. Депутат має 3 049 000 гривень та 75 000 доларів США. В його дружини є 2 295 000 гривень та 75 000 тисяч доларів США.

Роман Заставний одноособово або у співвласності з іншими особами володіє двома підприємствами, а його дружин ще п’ятьма.

Із транспортних засобів в сім’ї Романа Заставного лише мотоцикл “Восход”, яким, очевидно, він та його дружина мали б користуватися почергово. А от висококласні іномарки, якими вони користуються, до декларації чомусь не потрапили.

Роман Заставний володіє житловим будинком під Києвом площею 737,1 квадратних метрів. Там же в нього є й дві земельні ділянки. Ще в нього є офіс в Тернополі. А його дружина у співвласності із синами володіє квартирою в Тернополі площею 281,7 квадратних метрів.

Звісно, в декларації відображене не все майно, адже значна його частина оформлена на найближчих родичів.

 

 

Читайте також:

Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Тарас Пастух… 

Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Михайло Головко…

Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Тарас Юрик…

Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Микола Люшняк…

Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Олег Барна…

1 коммент. к Скільки заробляють нардепи з Тернопільщини? Роман Заставний…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com