В Бучацькому районі суд виніс вирок чоловіку, який злив 20 літрів солярки з фермерського трактора

Бучацький районний суд виніс вирок чоловіку, який злив 20 літрів дизельного пального з трактора, який належить ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

Про це стало відомо Інфопростору.

Суд встановив, що працівник ТзОВ «Бучачагрохлібпром» 31 травня 2019 року, приблизно о 10 годині 00 хвилин, діючи умисно, бажаючи заволодіти неналежним йому майном та в подальшому його реалізувати, тобто переслідуючи корисливі мотиви і мету, шляхом вільного доступу, підійшов до задньої частини трактора марки МТЗ-82, який був припаркований на узбіччі дороги Н-18 Бучач-Тернопіль, що в с.Новоставці Бучацького району Тернопільської області, та за допомогою гумового шлангу з паливного баку трактора таємно викрав 20 літрів дизельного палива, яке злив у дві каністри об`ємом 10 літрів кожна, чим спричинив матеріальну шкоду ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на суму 460 гривні.

Такі умисні дії чоловіка органом досудового розслідування кваліфіковано за ч.1 ст.185 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

Оцінивши докази суд вирішив визнати чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, призначивши покарання у  виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.

Як відомо, власником ТзОВ «Бучачагрохлібпром» є Герой України, депутат Тернопільської обласної ради від Блоку Петра Порошенка Петро Гадз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com