Головою Тернопільської ОДА стане “парашутист” з Івано-Франківщини

Кабінет Міністрів України погодив на посаду голови Тернопільської обласної державної адміністрації кандидатуру Володимира Труша, який наразі є очільником Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

Його однозначно можна назвати ставлеником Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, адже саме за його керівництва облдержадміністрацією на Прикарпатті Володимир Труш став головою РДА.

Володимир Труш народився 12 квітня 1980 року в селі Лучинці Рогатинського району Івано-Франківської області. Має вищу освіту. У 2002 році закінчив НУ «Львівська політехніка»за спеціальністю фінанси, магістр з економіки і підприємництва. Також має диплом бакалавра за спеціальністю філологія, переклад (англійська мова), який також здобув у 2002 році в тій же “Львівській політехніці”. Окрім цього, в минулому році він отримав ще один диплом бакалавра в Дубенській філії вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю право.

В 2002-2008 роках ніс службу в органах податкової міліції державної податкової адміністрації в Івано-Франківській області. Пізніше він працював в ТОВ “Ігросвіт” на посадах спеціаліста служби безпеки та директора. У 2010 році став помічником-консультантом народного депутата Валерія Колестина (Партія Регіонів). В 2016-2019 роках займався підприємницькою діяльністю. Головою Рогатинської РДА був призначений в листопаді 2019 року.

В Тернополі Володимиру Трушу буде не просто. Адже тут йому доведеться не тільки піднімати економічні показники, але й поборотися з місцевою політичною елітою, яка славиться інтригами.

Не виключено, що новий голова Тернопільської обласної державної адміністрації буде призначений ще сьогодні, адже Володимир Зеленський своїм указом звільнив Ігоря Сопеля, але не поклав виконання обов’язків керівника області на жодного із заступників.

 

 

 

1 коммент. к Головою Тернопільської ОДА стане “парашутист” з Івано-Франківщини

  1. […] Ігоря Сопеля, а Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Володимира Труша. Він є ставлеником Прем’єр-міністра Дениса […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com