Заступником голови Тернопільської ОДА стане політтехнолог з Чернігівщини

Вслід за засильним на Тернопільщину головою Тернопільської обласної державної адміністрації область отримає ще одного чужинця.

Заступником голови Тернопільської ОДА має стати Віктор Устенко.

Для цього Володимир Труш має звільнити порошенківця Ігоря Гайдука. Адже в структурі облдержадміністрації є посади одного першого заступника та двох заступників.

На посаду першого заступника наразі не претендує ніхто, а от кандидатів на заступників вже двоє: затятий порошенківець Олег Валов (він посяде місце Арсена Марчишака після його переведення на посаду голови Чортківської РДА) та сам Віктор Устенко.

Віктор Устенко – політтехнолог із Чернігівщини, який декілька років вчить кандидатів ставати депутатами.

Він проживає в Ічні Чернігівської області.

Декларація майбутнього чиновника свідчить про те, що ані він, ані члени його сім’ї не мають доходів. Попри це, в минулому році його донька придбала земельну ділянку в Києві за 480 тисяч гривень.

Ще у самого Устенка та членів його сім’ї є чималі заощадження: 980 тисяч гривень, 55 тисяч доларів США та 12 тисяч Євро.

Віктор Устенко вже бере участь в формуванні певних публічних позицій Тернопільської обласної державної адміністрації. Якщо “перли”, висловлені Володимиром Трушом щодо віднесення Монастириської районної лікарні до найкращих в області чи про начебто згоду жителів області на введення комендантського часу є творчістю цього політтехнолога, то область скоро справді “заживе”.

 

1 коммент. к Заступником голови Тернопільської ОДА стане політтехнолог з Чернігівщини

  1. […] Віктор Устенко вже бере участь в формуванні певних публічних позицій Тернопільської обласної державної адміністрації, пише Інфопростір. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com