На Тернопільщині дорожників вкотре підозрюють в привласненні бюджетних коштів

Слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42017211180000025 від 25 квітня 2017 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

Про це стало відомо Інфопростору.

Як йдеться в матеріалах кримінального провадження, посадові особи служби автомобільних доріг в Тернопільській області зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно з метою отримання неправомірної вигоди для себе, під час придбання послуг у 2016 році, з поточного, середнього та дрібного ремонту, експлуатаційного утримання доріг у Тернопільській області, використовували своє службове становище всупереч інтересам служби, внаслідок чого, спричинено тяжкі наслідки інтересам державі.

Проведеними в ході ревізії фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг в Тернопільській області за період з 01.03.2015 по 28.02.2018 зустрічними звірками в підрядних організаціях на предмет достовірності обсягу, виду та якості проведених операцій та розрахунків із Службою автомобільних доріг в Тернопільській області, контрольними обмірами на 28 ділянках автодоріг (об`єктах ремонтів), під час яких проведені випробування дорожнього покриття (кернування на 24 ділянках автодоріг), проведеними ревізійними діями безпосередньо в Службі, встановлено факти завищення вартості робіт на загальну суму 4317,20 тис. грн.

Зокрема, товариством з обмеженою відповідальністю «АВАКС ПРОФ» завищено вартість виконаних робіт на суму 9,48 тис. грн. внаслідок завищення об`ємів робіт за розцінкою «Збирання зрізаних гілок хвойних та листяних порід при наявності колючок»; завищено розцінки із збирання зрізаних гілок хвойних та листяних порід в частині виконаних об`ємів на загальну суму 95,47 тис. грн.

За результатами проведених в грудні 2018 року експертами Тернопільського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз судово-економічних експертиз за № 1191\1218-1220/18-22 та № 1195/1221-1223/18-22 документально підтверджується заподіяна матеріальна шкода бюджету з сторони ТзОВ «АВАКС ПРОФ» – завищення вартості робіт, внаслідок;

– завищення об`ємів робіт за розцінкою «Збирання зрізаних гілок хвойних та листяних порід при наявності колючок» на суму 9,48 тис. грн.

– завищення виконаних робіт за рахунок робіт по збиранню зрізаних гілок хвойних та листяних порід у розмірі 95469,72 грн.

Одночасно, в ході проведеного в березні 2019 року експертами Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України комплексного експертного дослідження надано наступний висновок.

Первинна звітна документація (примірної форми КБ-2В, КБ-3В) відповідає вимогам п.6.4.4.1 ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 в частині об`ємів виконаних робіт субпідрядником ТЗОВ «АВАКС ПРОФ» (згідно договору №1 від 01.03.2016), а саме: вирізання кущів твердолистяних порід кущорізом, видалення одиночних колючих кущів діаметром понад 1 м та збирання зрізаних гілок хвойних та листяних порід. Не підтверджується документально нанесені субпідрядником ТЗОВ «АВАКС ПРОФ» (згідно договору №1 від 01.03.2016) внаслідок завищення обсягів виконаних робіт, а саме: збирання зрізаних гілок хвойних та листяних порід у порівнянні із об`ємом попередньо виконаних робіт з видалення одиночних колючих кущів діаметром понад 1 м та вирізання порослі кущів твердолистяних порід кущорізом із врахуванням результатів будівельно-технічного дослідження.

Як ми повідомляли раніше, НАБУ завело справу на тернопільських дорожників за зловживання.

Зловживання в діях дорожників знайшла й Рахункова палата.

Також, В Рахунковій палаті підтвердили незаконність поділу доріг на 40-метрові ділянки для уникнення тендеру. 

Чиновники Тернопільської ОДА завдали бюджету збитків, оплативши ремонт доріг за морозяної температури. 

За два місяці в Службі автодоріг просто викинули майже мільйон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

infoprostir@gmail.com